VIDEO Dani Olmo opet zabio! Prošetao se kroz obranu, samo su ga ispratili pogledom

Dani Olmo zabio je drugi pogodak u svom drugom nastupu za Barcelonu.

Dani Olmo (Foto:Afp)

Barcelona je visokom pobjedom protiv Real Valladolida (7:0) potvrdila stopostotni učinak u La Ligi! U četvrtom kolu stigli su do četvrte pobjede, a na listu strijelaca upisao se i Dani Olmo!

Bivši igrač Dinama dobio je priliku od prve minute, a pred sam kraj susreta našao se u izvrsnoj šansi i zatresao mrežu nedoraslog protivnika.

Igrala se 82. minuta kad je Olmo dobio loptu na dvadeset metara, prošetao se kroz četvoricu igrača, a onda varkom poslao braniča u prazno i pogodio mrežu za 6:0 i oduševljenje navijača.

Olmo je tako u drugom nastupu za Barcelonu stigao do svog drugog pogotka koji možete vidjeti OVDJE.

Dinamo odbio golemu ponudu, Talijani šokirani: Evo koliko Zajec traži za Baturinu i neće da čuje za manje

VIDEO Legendarni hrvatski trener: "Čuo sam da se Gattuso skinuo i trčao gol po terenu..."

Nova glavobolja za Dalića, Vatreni u bolovima napustio teren: "Ovo ne izgleda dobro"