Čudesna utakmica u francuskom prvenstvu: Pobjeda od 8:0!

Jedini dvostruki strijelac na susretu bio je Moukoko.

Nice (Foto:Profimedia)

Nevjerojatan je bio početak petog kola francuske Ligue 1, nogometaši Nice su na domaćem terenu pobijedili St. Etienne čak 8-0.

Nica je time upisala drugu prvenstvenu pobjedu u sezoni, dok je povratnik u francusku elitu St. Etienne četvrti put poražen.

Sve je počelo autogolom Batubinsike već u četvrtoj minuti te su gosti do kraja prvog poluvremena primili još čak pet golova. U dosadašnja četiri kola St. Etienne je primio sedam pogodaka, a u strašnih po njega 90 minuta ovog petka primio je čak osam.

U subotu igraju Lille - Strasbourg, Rennes - Lens i Reims - PSG, dok se u nedjelju sastaju Monaco - Le Havre, Brest - Toulouse, Angers - Nantes, Montpellier - Auxerre i Lyon - Marseille.

Sramotan poraz Schalkea: Njemački velikan vodio 3:0 pa doživio strašan poraz