Ronaldo postigao tri pogotka pa nadmašio svog najljućeg rivala: Može li ga Messi uhvatiti?

Ronaldo je postigao 115 golova u dresu portugalske nogometne reprezentacije.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Portugalska nogometna reprezentacija upisala je pobjedu protiv slabašnog Luksemburga u susretu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Kataru, slavili su sa uvjerljivih 5:0.

Još jednom Cristiano Ronaldo odigrao je sjajnu utakmicu, zabviši hat-trick, dok mu je za dva pogotka trebalo samo pet minuta.

Oba je pogotka zabio s bijele točke, dok je treći pogodak zabio glavom u 87. minuti susreta za konačnih 5:0.

Treći pogodak Cristiana Ronalda možete vidjeti OVDJE.

Tako je stigao do 795. pogotka u karijeri što znači da mu za impresivan rekord nedostaje još samo pet golova. Osim toga, skinuo je još jedan rekord, sinoć je postigao svoj 58. hat-trick u karijeri.

To mu je deseti jubilarni hat-trick za portugalsku nogometnu reprezentaciju.

S ovim postignućem Ronaldo je još malo pobjegao vječitom rivalu Lionelu Messiju koji je ovog ljeta preselio iz Barcelone u PSG, a trenutno je "zapeo" na 55. hat-tricku u svojoj karijeri.