Cristiano Ronaldo je neuništiv: Zabio za pobjedu Uniteda i ispisao povijest nogometa!

Manchester United je slavio pogocima Antonyja i Cristiana Ronalda kod Evertona u Premier ligi.

Cristiano Ronaldo (Foto:Afp)

Nogometaši Manchester Uniteda slavili su na gostovanju kod Evertona s 2:1 u sklopu 10. kola engleske Premier lige

Sva tri pogotka pala su u prvom poluvremenu, a za pobjedu Uniteda zabili su Antony i Cristiano Ronaldo, koji je ušao u igru desetak minuta ranije.

Prvi pogodak na susretu zabili su domaćini, i to već u 5. minuti preko Iwobija. Gosti su poravnali rezultat deset minuta kasnije preko Antonyja, a konačnih 2:1 postavio je Ronaldo koji je zlatnim slovima ispisao nogometnu povijest.

Bio je ovo 700. njegov pogodak u klupskom nogometu što nitko prije njega nije uspio postići. Na drugom mjestu je, dakako, Lionel Messi koji ima devet golova manje.

S ova tri boda United je skočio na peto mjesto prvenstvene ljestvice, sada imaju 15 bodova, jedan manje od Chelseaja na četvrtom mjestu.