Wolfsburg se uključio u borbu za naslov prvaka Njemačke, Brekalu "mrvice" na travnjaku

Wolfsburg je slavio u prvoj utakmici 22. kola njemačke Bundeslige kod davljenika Arminije.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

U sklopu 22. kola njemačke Bundeslige Wolfsburg je uvjerljivo slavio na gostovanju kod Arminije Bielefeld s 3:0. Josip Brekalo dobio je priliku zaigrati u malo manje od 20 posljednjih minuta utakmice.

Dva pogotka za Wolsburg postigao je Steffen i to u 29 i u 47. minuti, dok je Arnold zaključio pobjedu u 54. minuti.

Hrvatski reprezentativac Marin Pongračić ušao je u igru za Wolsburg u 83. minuti umjesto Lacroixa.

Wolfsburg je treći na ljestvici sa 42 boda, sedam manje od vodećeg Bayerna, dok je Arminia Bielefeld16. sa 18 bodova.