Debakl Kraljeva za kraj užasne sezone: Betis isprašio Real usred Madrida, navijači ogorčeni

Betis je pobijedio Real u Madridu s 2:0 u 38. kolu španjolske lige…

Betis slavi pogodak protiv Reala (Foto: AFP) (Foto:Afp)

Još jedna pljuska za Real na kraju sezone. Betis je slavio usred Madrida s 2:0 u posljednjem kolu španjolskog prvenstva.

Betis je poveo 1:0 golom Lorena Morona u 61. minuti. Jese je postavio konačnih 2:0 u 75. minuti.

Navijači Reala ispratili su svoje ljubimce s travnjaka s gromoglasnim zvižducima.

Hrvatski veznjak Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu za Real. Zinedine Zidane ostavio je na klupi Garetha Balea i Tonija Kroosa.

Budući da je izvjesno kako Bale napušta Real, može se reći da Zidane nije dao šansu Velšaninu da se oprosti od navijača Reala.

Real je upisao dvanaesti poraz u sezoni, drugi uzastopno, najviše u zadnjih 20 godina.

Real je zaključio sezonu na trećem mjestu, a Betis se ovom pobjedom probio na desetu poziciju na ljestvici.