Bayern je samo nakratko bio lider Bundeslige, Leipzig se vratio na vrh

Klub iz Leipziga predvođen mladim stručnjakom ove sezone igra zbilja sjajno.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Mladi njemački trener Julian Nagelsmann, koji ima tek 32 godine, nakon odličnog posla u Hoffenheimu, uspjehe niže i u RB Leipzigu, kojeg je preuzeo ovog ljeta.

Nogometaši Leipziga u subotu su u gostima dobili Werder sa 3:0, te su se vratili na prvo mjesto Bundeslige.

Prva dva gola Leipzig je zabio iz prekida. U 13. minuti nakon kornera Willi Orban pogađa glavom, a u 35. Marcel Sabitzer iz slobodnog udarca sa 20 metara zabija za 2:0.

Iako je Leipzig u 64. minuti ostao sa igračem manje jer je Konrad Laimer dobio drugi žuti karton, to nije nimalo pomoglo Werderu, koji je do kraja susreta primio još jedan gol, a strijelac je bio Marcelo Saracchi (83).

VIDEO ----> Werder Bremen - RB Leipzig 0:3

Bayern uvjerljivo slavio: Perišić zabio, Lewandowski izjednačio rekord star 52 godine