VIDEO Talentirani Hrvat zabio prvi pogodak u Engleskoj: Zakucao loptu u mrežu, vratar ništa nije mogao

Hrvatski napadač Ante Crnac zabio je prvijenac za Norwich protiv Stoke Cityja.

Stoke - Norwich (Foto:Profimedia)

Ante Crnac zabio je prvi pogodak za engleski Norwich!

Pred sam odlazak na poluvrijeme talentirani hrvatski napadač je doveo svoju momčad u vodstvo kod Stokea u susretu desetog kola engleskog Championshipa.

Igrala se 45. minuta kad je lopta stigla od hrvatskog nogometaša, a on je svom silinom opalio u domaću mrežu. Lopta se od travnjaka odbila u mrežu, a vratar baš ništa nije mogao.

Domaćini su uspjeli poravnati na 1:1 u šestoj minuti nadoknade prvog poluvremena, a do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao.

Crnac je ljetos stigao u Norwich iz Rakowa za odštetu do 11 milijuna eura.

Pogodak Ante Crnca možete vidjeti OVDJE.

Dinamo osvojio samo bod kod Istre: Bjelica i Tramezzani imali okršaj nakon utakmice!

Napadač Dinama razbjesnio Bjelicu: Odmah ga je preselio na klupu nakon ovog poteza

Đoković o strahotama u bivšoj Jugoslaviji: "Vidio sam mrtve ljude, moj grad je bombardiran danju i noću"