NLB: Zadar tone sve dublje i dublje...

Košarkaši Zadra i peti su put ove sezone poraženi u regionalnoj NLB ligi. Momčad Danijela Jusupa izgubila je u 7. kolu od Igokee sa 78-75...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Zadrani su bolje otvorili utakmicu i dobili prvu četvrtinu s 25-18, no domaćini su im u drugom periodu uzvratili istom mjerom (26-19), tako da je na poluvremenu semafor pokazivao rezultat 44-44. Nastavak je donio vrlo izjednačenu utakmicu u kojoj se igralo praktički koš za koš, ali sama je završnica ipak pripala momčadi iz Aleksandrovca kojoj je to treća pobjeda ove sezone.

Najbolji je kod Zadrana s 20 koševa, pet skokova i četiri asistencije bio Marko Car, jedini igrač Jusupove momčadi s dvoznamenkastim brojem poena. Čedomir Vitkovac je s 21 košem i osam skokova predvodio domaćina.