NLB: Novi poraz sve lošije Cibone

Dvanaesti su ovosezonski poraz u regionalnoj NLB ligi ubilježili košarkaši Cibone. U 21. kolu natjecanja 'Vukovi' su izgubili u gostima kod Radničkog s 89-79...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Držali su igrači Dražena Anzulovića priključak samo tijekom prvoga poluvremena koje je završeno neodlučenim rezultatom (47-47). No, kragujevačka je momčad drugi dio otvorila s 15-2 i priči je tu za Zagrepčane bio kraj. Nisu se više ni u jednom trenutku uspjeli ozbiljnije približiti suparniku koji je u posljednjoj četvrtini imao i 14 koševa prednosti.

U Ciboninom je sastavu još jednom ove sezone najefikasniji bio Bojan Bogdanović s 28 poena (šut 7-10 za dvicu, 2-5 za tricu, 8-10 slobodna bacanja). Dodao je tome i šest skokova. Dvoznamenkasti su broj poena kod hrvatskog prvaka imali još samo Leon Radošević (12) i Gordan Giriček (11). Domaće je s 29 poena predvodio Steven Marković.