'Mravi' pravim debaklom zaključili sezonu u regionalnoj ligi!

Pravim su debaklom košarkaši Zagreba okončali ovosezonske nastupe u regionalnoj ABA ligi. U 26. kolu su u Draženovom domu izgubili od Širokog sa 72-48…

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Nakon loše odigrane prve četvrtine, ''mravi'' su se u nastavku oporavili i na poluvrijeme otišli sa samo minus pet (35-30). No, u trećoj četvrtini je uslijedio pravi potop. Zagreb je u tih deset minuta uspio postići svega četiri koša! Budući da je Široki ubacio 25, priča je, dakako, bila gotova.

U blijedoj momčadi Vladimira Androića jedini igrač s dvoznamenkastim brojem koševa bio je Mario Kasun. Ubilježio je 16 poena, sedam skokova i dvije asistencije. U redovima gostiju iz Širokog Brijega 13 jer koševa ubacio Željko Šakić, 12 je dodao Darko Planinić, a po deset Dino Butorac i Coleman Collins.

Hrvatski prvak je tako sezonu zaključio s omjerom pobjeda i poraza 12-14, a koje će mjesto zauzeti, bit će poznato kad se odigraju sve utakmice. Široki je, pak, s omjerom 15-11 osvojio peto mjesto. (TS)