Pogledajte kako je Šarić svojim potezom razljutio samoprozvanog košarkaškog kralja LeBrona Jamesa

Dario Šarić bio je najbolji strijelac Phoenix Sunsa koji su slavili protiv LA Lakersa u noćašnjoj utakmici NBA lige.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Phoenix Sunsi slavili su noćas protiv Los Angeles Lakersa sa 114:104 i prestigli po broju pobjeda i poraza aktualne prvake na drugom mjestu Zapadne konferencije.

Dario Šarić bio je najbolji igrač Sunsa u pobjedi nad Lakersima s 21 poenom, pet skokova i tri asistencije za svega 26 minuta provedenih na parketu.

Dario je u jednom trenutku utakmice, još na samom začetku druge četvrtine, položio pored LeBrona Jamesa i izazvao jednu poprilično ljutitu reakciju samoprozvanog košarkaškog kralja.

Nakon što je lopta prošla kroz mrežicu, LeBron ju je primio i snažno nabio o parket, što je bio jasan pokazatelj koliko je ljutit i koliko ga je taj ubačaj našeg Šarića, odnosno Sunsa, razbjesnio.

Najbolje trenutke Darija Šarića s utakmice protiv Lakersa pogledajte ovdje

Navijači Hajduka mole klub: "Otvorite račun, mi ćemo plaćati Livaju, samo da ostane"