Bliži nam se Svjetsko prvemstvo, a reprezentacija Hrvatske priprema se u Rijeci za važne dvoboje u Americi.
Stipe Antonijević, reporter Dnevnika Nove TV, svekodnevno u gradu koji teče prati Vatrene. Izbornik Dalić je u dogovoru s igračima dao svima slobodno za gledanje finala Lige prvaka između Arsenala i PSG-a, a pred finale Luka Modrić je objavom na Instagramu dao mnoge upitnike na temu - što dalje u karijeri?
Modrić je objavio fotografiju s Perezom, a Stipe Antonijević je saznao da ta objava nije slučajna. Razlog se još uvijek ne zna, a idući dani će potvrditi što je to Modrić mislio.
A osim toga Antonijević je razgovarao s jednim od najboljih hrvatskih nogometaša, zvijezdom Bayerna - Josipom Stanišićem.
Što mu je sve Stanišić rekao, pogledajte u videu ispod:
This browser does not support the video element.