Stipe Antonijević za Dnevnik Nove TV javio se iz Rijeke gdje hrvatska nogometna reprezentacija odrađuje pripreme za Svjetsko nogometno prvenstvo, te otkio zanimljive novosti o budućnosti trojice Vatrenih.
Jedan engleski novinar zakuhao je priču da Tottenham planira Luki Vuškoviću ponuditi novi, pobljšani ugovor, te ga poslati na novu posudbu u HSV.
Međutim, iz vrlo pouzdanih izvora dobili smo potvrdu da se opcija nove, jednogodišnje posudbe Vuškovića u HSV uopće ne razmatra.
Istina je da Tottenham planira ponuditi poboljšani ugovor hrvatskom nogometašu, iako ovaj tekući traje do 2030. godine, ali time želi honorirati ozbiljnu sezonu u Bundesligu.
Modrić još nije odlučio, Gvardiola prate giganti
Itekako je jasno da računaju na njega, a ne treba ni isključiti mogućnost da neki europski gigant pokuca na vrata Spursa i ponudi za Vuškovića basnoslovnu cifru.
Što se tiče Luke Modrića, poznati novinar Nicolo Schira je objavio da je hrvatski kapetan nakon lošeg kraja sezone s Milanom najbliži tome da nakon Svjetskog prvenstva ode u igračku mirovinu.
Iz kruga bliskih Luki saznajemo da on takvu odluku uopće nije donio, niti o tome planira razmišljati prije kraja Svjetskog prvenstva.
U posljednja 24 sata nevjerojatno se pojačao broj članaka da je minhenski Bayern zainteresiran za Joška Gvardiola, a mi vam možemo potvrditi da su za njega zainteresirani i Barcelona i Real Madrid.
Međutim, riječ je o interesu, konkretnih ponuda još nema!
Novosti o budućnosti trojice Vatrenih (video)
This browser does not support the video element.