Hrvatska reprezentacija

VIDEO Poljaci započeli svoj povratak ovim golom: Zalewski iskoristio Šutalov kiks

Baš kad smo mislili da idemo na poluvrijeme s dva gola prednosti, opet su se probudili Poljaci.

Nogometaši Hrvatske i Poljske igraju važnu utakmicu u Ligi nacija, nije počelo dobro za Vatrene.

Domaćin je poveo već u petoj minuti, ali naši nogometaši su pokazali zašto smo godinama ponajbolja reprezentacija Europe. Nismo bili pod dojmom i nisu naši Vatreni pognuli glave, već s tri brza pogotka preokrenuli susret u svoju korist.

Najprije je za 1:1 pogodio Sosa, a onda je na scenu stupio Dinamov duo - Baturina i Sučić. Potonji je pogodio za 2:1, a zatim je zabio i najskuplji eksponat Dinama za 3:1 Vatrenih.

Sučić je podvalio za Baturinu u 26. minuti susreta, mladi Splićanin se sjajno snalazi i gura loptu kroz noge vrataru Bulki.

Baš kad smo mislili da idemo na poluvrijeme s dva gola prednosti, opet su se probudili Poljaci. Šutalo nije najbolje reagirao u fazi obrane, Zalewski se dočepao lopte i pogodio za 2:3 u 45. minuti.

VIDEO Dinamova kombinacija za povećanje vodstva: Pogledajte kako je Baturina prevario vratara Poljske

VIDEO Pogledajte prvijenac Petra Sučića kojim je Hrvatska okrenula rezultat u Varšavi

VIDEO Bomba Sosa! Pogledajte volejčinu braniča Hrvatske za izjednačenje u Varšavi