Hrvatska reprezentacija

VIDEO Pogledajte prvijenac Petra Sučića kojim je Hrvatska okrenula rezultat u Varšavi

Petar Sučić zabio je za prednost Hrvatske protiv Poljske.

Reprezentacije Hrvatske i Poljske stale su na megdan jedna drugoj u 4. kolu Lige nacija. Vatreni su već u petoj minuti otišli u minus, ali uspjeli su okrenuti rezultat u samo četiri minute. Najprije je pogodio Borna Sosa, a zatim je svoj prvijenac za Hrvatsku zabio Petar Sučić.

Sučić je s klupskim kolegom Baturinom odigrao dupli pas, izbio pred poljskog golmana i pogodio suprotni kut u malu mrežu za prednost Hrvatske 2:1.

Gol pogledajte u videu na početku teksta.

VIDEO Dinamova kombinacija za povećanje vodstva: Pogledajte kako je Baturina prevario vratara Poljske

VIDEO Hrvatska vodila dva razlike, a na kraju u Poljskoj uzela bod: Rijetko viđena utakmica Vatrenih!

VIDEO Bomba Sosa! Pogledajte volejčinu braniča Hrvatske za izjednačenje u Varšavi