Hrvatska reprezentacija
Hrvatska reprezentacija

VIDEO Vatreni odradili trening, ali bez Modrića, Gvardiola i Juranovića

Ivan Forjan za Dnevnik Nove TV javio se iz Rijeke gdje se Vatreni pripremaju za utakmicu protiv Gibraltara u kvalifikacijama za SP 2026.

Hrvatska je odradila i drugi trening uoči prvih utakmica u sklopu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2026., sve je proteklo u najboljem redu, no izbornik Zlatko Dalić nije mogao na raspolaganju nekolicinu igrača.

Na treningu nije bilo kapetana Luke Modrića, Joška Gvardiola i Josipa Juranovića, oni su izostali zbog privatnih obaveza, no već u nedjelju vraćaju se u pogon.

Također, priključit će se i Dominik Livaković i Ante Budimir koji su imali klupskih obaveza, a u ponedjeljak će reprezentacija biti kompletna. Tada stiže Marco Pašalić koji još uvijek ima obaveza u američkom MLS-u.

Hrvatska kod Gibraltara igra prvo kolo kvalfiikacija za SP 2026., utakmica je na rasporedu u petak, 6. lipnja! Samo tri dana kasnije Hrvatska na Opus Areni dočekuje Češku.

Obje utakmice možete pratiti u izravnom prijenosu na Novoj TV i portalu gol.hr.

Vatreni proživio dramu: "Nije bilo lako. Išao sam kod par stručnjaka, a svi su mi rekli da..."

Rakitić priznao Švicarcima: "Još uvijek želim igrati nogomet, ali..."

PSG je novi prvak Europe! Pukla petarda u Münchenu, Inter ponižen

VIDEO Kaos u Münchenu uoči finala: Pogledajte sukob navijača u podzemnoj željeznici