Hrvatska reprezentacija

VIDEO Dinamova kombinacija za povećanje vodstva: Pogledajte kako je Baturina prevario vratara Poljske

Hrvatska je samo u nekoliko minuta preokrenula utakmicu u svoju korist protiv Poljske, treći pogodak zabio je Martin Baturina - svoj prvijenac za Vatrene.

Nogometaši Hrvatske i Poljske igraju važnu utakmicu u Ligi nacija, nije počelo dobro za Vatrene.

Domaćin je poveo već u petoj minuti, ali naši nogometaši su pokazali zašto smo godinama ponajbolja reprezentacija Europe. Nismo bili pod dojmom i nisu naši Vatreni pognuli glave, već s tri brza pogotka preokrenuli susret u svoju korist.

Najprije je za 1:1 pogodio Sosa, a onda je na scenu stupio Dinamov duo - Baturina i Sučić. Potonji je pogodio za 2:1, a zatim je zabio i najskuplji eksponat Dinama za 3:1 Vatrenih.

Sučić je podvalio za Baturinu u 26. minuti susreta, mladi Splićanin se sjajno snalazi i gura loptu kroz noge vrataru Bulki.

VIDEO Evo koje sportove Poljaci više vole od nogometa: Upoznajte zemlju koja je dala papu Ivana Pavla II.

VIDEO Mama Lewandowskog ustupila nam je ove fotografije: Jeste li znali što prvo pojede na ručku?

Robert Lewandowski nije u prvoj momčadi: Mediji šokirani, poljski izbornik dao objašnjenje