Hrvatska reprezentacija

Kruži prelijepa snimka zahvale talijanskog novinara Modriću i Lukin odgovor: ''Nažalost, jednom mora doći kraj…''

Nakon susreta naš kapetan Luka Modrić stao je pred novinare u mix-zoni.

Luka Modrić (Foto:Afp)

Hrvatska nogometna reprezentacija remizirala je 1:1 protiv Italije u posljednjem kolu skupine B Europskog nogometnog prvenstva u Njemačkoj.

Strijelac za Vatrene bio je Luka Modrić u 55. minuti susreta, dok je Mattia Zaccagni pogodio za konačnih 1:1 u posljednjoj, 98. minuti susreta.

Nizozemski sudac navukao bijes hrvatskih navijača, evo što su mu napisali na Wikipediji

Tako je naša reprezentacija gotovo pa sigurno ispala u grupnoj fazi, ostaje nam tek teorija i nekoliko scenarija koji za koje su šanse minimalne.

Nakon susreta naš kapetan Luka Modrić stao je pred novinare u mix zoni. Jedan talijanski novinar zahvalio je Modriću na svemu što je pružio ljubiteljima nogometa. Pitao ga je dokad će igrati.

"Hvala na lijepim riječima, doista ste me dirnuli. Ja bih volio igrati nogomet vječno, ali znamo da je to nemoguće. Jednom mora doći kraj, kada će to biti, ne znam još'', iskreno je rekao Modrić.

Modrić je zaradio nagradu za igrača utakmice Hrvatske i Italije, zabio je pogodak i postao najstariji strijelac u povijesti europskih prvenstava.

"Iskreno, ne znači mi ništa kada nije pomoglo ekipi", kazao je Modrić.

Kako ste proživjeli izjednačujući pogodak? Možete li opisati osjećaje?

"Preživjeli smo stresno, kako drukčije. Borili smo se kao lavovi, ali nogomet je s nama bio okrutan. Primili smo dva gola u posljednjim sekundama. Izgubiti na ovaj način teško je opisati. Trebat će nam vremena da dođemo do sebe. Ako treba pasti, onda ovako treba. Zaslužili smo više, ali to je nogomet. Možemo biti ponosni kako smo predstavili Hrvatsku, ali malo nam to znači."

Je li ovo najteže primljeni gol u reprezentativnoj karijeri?

"Jedan od težih sigurno. Onaj gol protiv Turske ipak je najteži, no i ovaj ulazi u konkurenciju."

Pogledaj na Twitteru
Greška tijekom preuzimanja Tweet-a. Možda je pobrisan.

FOTO Ovo boli gledati: Kasni pogodak Talijana slomio Modrića, ovakva ga nismo vidjeli

Utučeni Modrić na rubu suza: "Ne znam gdje je sudac pronašao osam minuta nadoknade"