Hrvatska reprezentacija

VIDEO Poljski igrač na poluvremenu odmah otrčao do Perišića, uspio je napraviti ono što dugo želi

Očito Poljak dugo želi dres Ivana Perišića, a sada je to konačno i dobio.

Nogometaši Poljske ugostili su Hrvatsku u sklopu Lige nacija. Prvo poluvrijeme je bilo stvarno ludo. Hrvatska je prvo gubila 1:0 pa sve preokrenula i otišla na 1:3.

No tu nije bio kraj, Poljska je uspjela zabiti za 2:3 pred kraj poluvremena. A na kraju poluvremena dogodila se jedna neobična situacija, zapravo, scene koje često gledamo tek na kraju utakmice.

Poljski nogometaš Nicola Zalewski došao je do Ivana Perišića i zamolio ga za dres. Ivan je to odmah prihvatio i skinuo sa sebe dres kojeg je nosio u prvom dijelu.

VIDEO Dinamova kombinacija za povećanje vodstva: Pogledajte kako je Baturina prevario vratara Poljske

VIDEO Pogledajte prvijenac Petra Sučića kojim je Hrvatska okrenula rezultat u Varšavi

VIDEO Bomba Sosa! Pogledajte volejčinu braniča Hrvatske za izjednačenje u Varšavi