Hrvatska reprezentacija

VIDEO Petar Sučić otkrio kako se sudac pravdao nakon što je dao crveni karton Livakoviću

Petar Sučić komentirao je remi u Poljskoj.

U susretu 4. kola Lige nacija Hrvatska je u Varšavi odigrala 3:3 protiv Poljske, te tako ostala u igru za plasman u četvrtfinale.

Poljska je povela u samom otvaranju utakmice golom Piotra Zielinskog (5), Hrvatska je preokrenula s tri gola u samo šest minuta preko Borne Sose (20), Petra Sučića (24) i Martina Baturine (26), a krajem prvog poluvremena Nicola Zalewski (45) smanjio je na 3:2. U drugom je poluvremenu Sebastian Szymanski (69) pogodio za konačnih 3:3. Hrvatska je od 76. minute igrala s igračem manje nakon što je isključen Dominik Livaković.

I baš taj crveni karton komentirao je i Petar Sučić.

''Na kraju kad se pogleda realan rezultat, žao nam je, naravno, nismo najbolje ušli, onda smo se digli jako dobro i sve preokrenuli. Imali smo sve pod kontrolom, poluvrijeme 3:2 i dogovorili smo se da nastavimo dalje.

Na kraju 3:3, posljednjih 15-ak minuta igrali smo s igračem manje.

Ja nisam vidio crveni, samo sam se okrenuo i vidio da vadi crveni karton. Rekao je da ga je u produžetku udario, volio bih to vidjeti'', rekao je Petar Sučić.