Hrvatska reprezentacija
Hrvatska reprezentacija

VIDEO Sučić o veznom tandemu s Modrićem: "S njim jedva čekaš sljedeću utakmicu, nekako te..."

Petar Sučić obratio se medijima uoči kvalifikacijskog susreta s Gibraltarom.

Petar Sučić (Foto:HNS)

Tri dana nakon zahtjevnog gostovanja u Pragu, gdje je Hrvatska odigrala bez pogodaka protiv Češke i zadržala vrh skupine L, reprezentacija se vraća pred domaću publiku. U nedjelju od 20:45, Vatreni će ugostiti Gibraltar u Varaždinu, uz izravan prijenos na Novoj TV i gol.hr-u već od 20 sati kada počinje naša specijalna emisija.

Uoči dvoboja u Varaždinu, veznjak Vatrenih Petar Sučić prvo se osvrnuo na remi u Češkoj: 

"Jedna, tvrda teška utakmica. Znali smo njihove kvalitete, da će ići na duge lopte, puno prekida, puno ubačaja... Mislim da smo ih ostavili bez ijedne prave prilike. Na kraju smo imali i mi četiri, pet dobrih šansi. Htjeli smo pobjediti, ali na kraju smo sretni da nismo izgubili. Korak bliže smo Svjetskom prvenstvu."

"Modrić te nekako učini još boljim igračem..."

Upitan, o već sada regularnom, tandemu u veznom redu s Lukom Modrićem, Sučić je izjavio:

"Jedva čekaš svaku sljedeću utakmicu, stvarno je gušt igrati s njim, nekako te učini još boljim igračem nego što jesi, i ti želiš uz njega na terenu dati sve od sebe i da mu što više olakšaš posao. Zasad nam ide dobro i želimo nastaviti tako."

Cijeli razgovor pogledajte u videu ispod.

Standings provided by Sofascore