Arsenal pobijedio, a Udinese uzaludno napadao

Večeras se igra prvih pet utakmica 3. pretkola Lige prvaka.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

U najatraktivnijem paru današnjih susreta 3. pretkola Lige prvaka engleski Arsenal je s 1-0 slavio protiv Udinesea. Jedini pogodak na utakmici postigao je Theo Walcott već u 4. minuti. Nakon toga je Udinese bio bolji, ali nije uspio izjednačiti.

Uskoro opširnije...

Tijek svih utakmica:

80' Izjednačenje u Nizozemskoj. Twente je preko Ruiza u 80. minuti izjednačio rezultat protiv Benfice

79' S 3-1 su poveli i Česi. Viktoria Plzen je preko Filla došla do značajne prednosti

71' Lyon vodi s 3-1. Nakon dva pogotka Gomisa, pogodak je postigao Briand

69' Smanjili su Danci na 1-2. Pogodak za Cobenhagen postigao je Ottesen

59' Dva pogotka u istoj minuti. BATE Borisov je preko Šimića izjednačio na 1-1, a Viktoria je pogotkom Pilara povela s 2-0. U međuvremenu u Londonu Udinese pruža puno bolji nogomet od 'topnika', ali rezultat je i dalje 1-0 za Arsenal

52' Prvi pogodak u drugom poluvremenu djelo je Kolara. Viktoria Plzen vodi u Danskoj protiv Cobenhagena

40' Gomis je postigao svoj drugi pogodak. Lyon vodi s 2-1

35' Benfica je povela u Nizozemskoj. Strijelac za preokret bio je Nolito

26' Nevjerojatna šansa za Udinese. Solo akciju je imao Armero, ali nije uspio izjednačiti

21' Izjednačila je Benfica. Rezultat je 1-1, a strijelac je bio Cardozo

12' Sturm je poveo u gostima u Bjelorusiji. Weber je postigao pogodak za 1-0 protiv Bate Borisova

12' Veliku priliku imao je Udinese za izjednačenje! Nakon jednog kornera zatresla se greda londonskog kluba

10' Lyon je brzo izjednačio. Strijelac za 1-1 bio je Bafetimbi Gomis

6' Luuk de Jong je doveo Twenet u vodstvo. Nizozemska momčad s 1-0 vodi protiv Benfice

4' Arsenal je odmah odlično krenuo u utakmicu. Remsey je probio desnu stranu i ubacio, a Theo Walcott neometan postigao pogodak za 1-0.

3' Rubin je poveo u gostima kod Lyona. Strijelac za rusku momčad bio je Dyadyun

Liga prvaka, 3. pretkolo:

Arsenal - Udinese 1-0 (Walcott 4')
Bate Borisov - Sturm 1-1 (Šimić 59' / Weber 12')
FC Cobenhagen - Viktoria Plzen 1-3 (Ottesen 69' / Kolar 52', Pilar 59', Fillo 79')
Twente - Benfica 2-2 (De Jong 6', Ruiz 80' / Cardozo 21', Nolito 35')
Lyon - Rubin Kazan 3-1 (Gomis 10', 40', Briand 71' / Dyadyun 3')