'Ovo je nevjerojatno za zemlju poput Hrvatske'

Po šesti put od 2004. hrvatska rukometna reprezentacija će igrati polufinale Europskog prvenstva...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Izabranici Slavka Goluže ssu s 31:28 svladali Poljsku, a sad ih čeka domaćin turnira Danska.

Hrvatska - Danska u polufinalu: Kauboji otpuhali Poljake!

Goluža 'skinuo' rukavice i poručio ono što svi želimo čuti

''Bila je to teška utakmica. Znali smo da su Poljaci snažna momčad i to su dokazali'', rekao je Domagoj Duvnjak, dok je Igor Vori dodao:

''Nevjerojatno je da se zemlja poput Hrvatske šesti put plasirala u polufinale Eura. Imamo samo četiri milijuna stanovnika.''

Poljski vratar Slawomir Szmal je svjestan da je njegova momčad pala u drugom dijelu.

''U prvom poluvremenu smo igrali dobro, ali je Hrvatska u nastavku zabila brze pogotke i vratila se. No, sve u svemu smo zadovoljni, pokazali smo dobru igru.'' (Agencija VLM)

Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na mobilnih uređaja.