'Medvjedi' pregazili aktualnog prvaka: Peta pobjeda zaredom!

U 15. kolu EBEL lige Medveščak je upisao petu pobjedu zaredom svladavši u Linzu Black Wingse s 5-1 (1-0, 4-1, 0-0)...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Zagrepčani su poveli već u 2. minuti pogotkom Nathana Perkovicha. Pobjedu je Medveščak zapravo osigurao u drugoj trećini u kojoj je zabio još četiri gola, uz jedan primljeni. Brandon Buck je 23. minuti zabio za 2-0, za domaćine je s igračem više smanjio Patrick Leahy u 26. minuti, a onda su Alan Letang i Kyle Greentree zabili dva gola za goste u 31. minuti. Točku na i stavio je Nathan Perkovich svojim drugim golom u 37. minuti.

Na golu Medveščaka briljirao je Robert Kristan sa 36 obrana (97%). Medveščaku je ovo peta uzastopna pobjeda u ligi. Na ljestvici je treći s 21 bodom. Četiri boda više imaju Villach i Vienna Capitalsi.