VIDEO Bilić na nevjerojatan način ostao bez pobjede

Protiv momčadi koju love na ljestvici Čekićari su izveli preokret, ali nisu uspjeli pobijediti.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

West Ham i West Bromwich Albion su odigrali 2:2 u sklopu 25. kola Premierlige.

Momčad koju vodi Slaven Bilić loše je otvorila utakmicu i već u šestoj minuti gosti su poveli (strijelac Nacer Chadli).

Držao je WBA to vodstvo sve do 63. minute kada Sofiane Feghouli izjednačava, a onda u 86. Čekićari uspijevali izvesti potpuni preokret preko Manuela Lanzinija.

Bio je West Ham blizu pobjede, ali nije izdržao do samog kraja. U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Chris Brunt je izveo korner, a Jonny Evans glavom s druge vratnice pogađa suprotni kut vrata domaćih, a kojima nije bilo Darrena Randolpha. Vratar Čekićara pao je na pod, Bilić i igrači su žestoko protestirali kod suca, ali uzalud im - pogodak je priznat i WBA je odnio bod iz Londona.

Od ostalih dvoboja, uz raniju pobjedu Arsenala protiv Hull Cityja, izdvajamo i slavlje Manchester Uniteda nad Watfordom, također s 2:0. Pogotke su za Crvene vragove zabili Juan Mata i Anthony Martial.