Divljaštvo na vrućem derbiju: Srpskom treneru razbijena glava!

Nevjerojatne scene stižu nam iz Grčke s utakmice velikih rivala.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Derbi grčkog nogometnog prvenstva između Panathinaikosa i PAOK-a prekinut je u 59. minuti nakon što su domaći navijači limenkom pive pogodili trenera gostujućeg sastava, Srbina Vladimira Ivića.

Srpski stručnjak je završio u bolnici na šivanju s posjekotinom na glavi, prilikom čega je dobio dva šava.

Do prekida Panathinaikos je vodio 1:0 golom Marcusa Berga u devetoj minuti. U 21. minuti je isključen domaći vratar Oddiseas Vlachodimos, a u 55. minuti su i gosti ostali s igračem manje nakon što je pocrvenio Amr Warda.

Za PAOK je nastupio hrvatski reprezentativac Marin Leovac.

Bio je to dvoboj 2. kola Lige za plasman u Ligu prvaka. Olympiakos je osvojio naslov prvaka, a Panathinaikos, PAOK, AEK i Panionios razigravaju za još jedno mjesto koje vodi u kvalifikacije Lige prvaka, dok preostale tri pozicije vode u Europsku ligu.