VIDEO Već je postignut najljepši autogol sezone? Srbin sam sebi zabio golčinu

Tek što je započela nova nogometna sezona u određenim zemljama Europe moguće je da smo u subotu svjedočili najljepšem pogotku, točnije autogolu sezone...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Ovog je vikenda započelo švicarsko prvenstvo (Super League), a isto su utakmicom otvorili nogometaši St. Gallena i Young Boysa. Domaćini (St. Gallen) su propustili upisati tri boda, jer su u posljednjoj minuti sudačke nadoknade primili pogodak za 2-2, no pitanje je da li bi i bili u toj situaciji da nije bilo Srbina Milana Gajića.

On je u 52. minuti utakmice iz voleja savršeno pogodio suprotne rašlje vlastitog gola s nekih 20-ak metara. Želja srbijanskog reprezentativca bila je da ispuca loptu iz opasne zone, no to se pretvorilo u fantastičan pogodak.

Isti je izazvao nevjericu kod gostiju, te podsmjehivanje kod domaćina, pogotovo trenera koji je svim silama pokušao sakriti da mu cijela situacija nije komična. (TS)