VIDEO Pogledajte 'golčine' Rakitića i Inieste: Hrvat sjajno zabio i asistirao!

Barcelona je slavila u 16-ini finala španjolskog Kupa kralja u gostima protiv Huesce s 4-0...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić postigao je fantastičan gol iz slobodnog udarca za Barcelonu u prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa kralja protiv Huesce.

Rakitić je s nekih 25 metara odmjerenim udarcem pogodio gornji vratarov lijevi kut u 13. minuti utakmice.

Hrvatski veznjak tri minute kasnije asistirao je Andresu Iniesti za drugi gol Barcelone. Rakitić je odigrao povratnu loptu, a Iniesta je gromovitim udarcem s nekih 18 metara pogodio u sam rašlje.

Pedro je povisio na 3:0 u 39. minuti, a konačnih 4-0 postavio je Rafinha u 72. minuti.

Atletico Madrid hrvatskog napadača Marija Mandžukića lako se obračunao u prvoj utakmici s trećeligašem L'Hospitaletom pobijedivši u gostima sa 3:0. Mandžukić nije igrao, a golove su postigli Griezmann, Gabi i Rodriguez.