Reprezentacija Argentine stigla je do respektabilne pobjede na gostovanju u Rusiji. Izabranici Diega Maradone slavili su rezulatom 3:2.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Argentina ponovo izgleda moćno. Protiv Hiddinkove Rusije stigli su do vrijedne pobjede na gostovanju s kojega rijetki odnose puni plijen, čak i u prijateljskim utakmicama.

Iako je Rusija povela golom Semšova u 18. minuti, Argentinci su do 59. minuti već stvari imali pod kontrolom, nakon superpogotka Aguera u 45. minuti, pa zgoditaka Lisandra Lopeza i Datola, za sigurnih 3:1. Do kraja su domaćini tek uspjeli ublažiti poraz golom Pavljučenka za konačnih 3:2.

Pred obje su reprezentacije uskoro tek pravi zadaci: Rusi moraju pokušati izboriti SP u teškoj skupini s Njemačkom, dok Argentinci moraju podići formu u južnoameričkim kvalifikacijama i ne dopustiti ispadanje i debakl koji im prijete....