VIDEO Luis Suarez teško podnio rani izlazak iz igre

Sjajni urugvajski napadač Luis Suarez i dalje se muči u španjolskom prvenstvu.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Luis Suarez zabio je u Ligi prvaka, ali još čeka na svoj prvijenac u dresu Barcelone što se španjolskog prvenstva tiče. Debitirao je u El Clasicu prije skoro mjesec i pol dana, a za sada se u šest utakmica istaknuo tek asistencijama.

I u 5:1 pobjedi protiv Espanyola asistirao je Messiju za drugi pogodak, no Luis Enrique ga je povukao iz igre u 70. minuti. Ušao je Pedro i u 20 minuta zabio gol i asistirao Messiju za treći gol. Kamera je snimala Suareza i na klupi. Nije izgledao presretan, ali tko je kad ga se izvadi iz igre. Luis Enrique mu je nešto objašnjavao zašto je izašao, ali Urugvajac je bio neutješan. No, kad je njegova zamjena zabila zapljeskao je.

Vidjet ćemo hoće li zaigrati od početka protiv PSG-a u Ligi prvaka ove srijede. Sumnjamo da će ga Enrique ostaviti na klupi unatoč početku kakvom se malo tko nadao.