U prvom susretu sedmog kola turskog nogometnog prvenstva Trabzonspor je na gostovanju kod Genclerbirligia odigrao 2:2, a prvi pogodak za gostujući sastav postigao je Drago Gabrić.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Bivši igrač Hajduka zatresao je mrežu Serdara već u četvrtoj minuti utakmice. Na 2:0 povećao je Colman u 16. minuti, no Genclerbirligi se uspio vratiti u meč. Prvo je Harbuzi u 31. minuti smanjio, a potom je Cubuksu izjednačio u 76. minuti.

Gabrić je za Trabzonspor igrao do 46. minute, dok Hrvoje Čale nije nastupio. Na ljestvici turskog prvenstva vodeću poziciju drže Galatasaray i Fenerbahce sa po šest pobjeda, Eskisehirspor je treći sa 12 bodova, dok se Trabzonspor probio na četvrtu poziciju sa 11 bodova. Na začelju je Kasimpasa bez bodova.