VIDEO Veliki šok u Barceloni: Malaga slavila na Camp Nouu!

Barcelona je iznenađujuće poražena na svom stadionu od Malage nakon velike pogreške Danija Alvesa.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Nakon sjajne serije od 11 pobjeda zaredom i odlične forme Barcelone, Malaga je stigla na Camp Nouu i zaledila domaće navijače pobjedom 1:0. Pobjednički pogodak postigao je Juamni već u 7. minuti nakon što je tragičar utakmice Dani Alves krivo vratio jednu loptu svom vrataru koju je presjekao igrač Malage.

VIDEO Jordi Alba izgubio živce: Je li trebao biti isključen?

No, Barcine zvijezde nisu uspjele čak ni izjednačiti u nešto manje od 90 minuta koje su im preostale. Bila je to blijeda partija domaće momčadi i veiki udarac u utrci s Realom. Ovo je veliko iznenađenje s obzirom na veliku formu prvenstveno Lea Messija koji je u Primeri zabio šest utakmica zaredom. Do Malage...

Barcelona je tako propustila zasjesti barem privremeno na vrh ljestvice, ostala je druga sa 56 bodova, jednim manje od vodećeg Real Madrida koji u nedjelju gostuje u Elcheu i ima priliku pobjeći na četiri boda prednosti.

Malaga se, pak, učvrstila na sedmom mjestu sa 38 bodova, tri manje od šestog Villarreala.