VIDEO Totti pokazao Džeki kako se zabijaju golovi

Roma je u Bergamu protiv Atalante odigrala 3:3 u 33. kolu Serie A.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Roma je u Bergamu protiv Atalante odigrala 3:3 u 33. kolu Serie A i tako propustila priliku da se Napoliju približi na samo tri boda. Vučica je bolje krenula i u 27. minuti već su imali 2:0. Za 1:0 zabio je Digne u 23. minuti, a četiri minute kasnije vodstvo je udvostručio Nainggolan.

Ipak, domaćin je već u 37. minuti imao 2:2 i to zahvaljujući golovima D'Alessandra u 33. i Borriella u 37. minuti. Roma je na odmor mogla s vodstvom, ali Edin Džeko promašio je zicer s pet metara u 41. minuti.

Do potpunog preokreta Atalanta je stigla u 50. minuti je svoj drugi gol na utakmici zabio Borriello. Ipak, bod Romi spasio je Francesco Totti u 86. minuti snažnim udarcem s 14 metara. Legendarni kapetan u igru je ušao samo osam minuta ranije.

Edin Džeko igrao je cijelu utakmicu, Zukanović do 54. mintue, dok je Miralem Pjanić zbog lakše ozljede ostao na klupi.