Dalić zadovoljno trlja ruke: Ivanušec u sjajnoj formi, upisao novu asistenciju za Feyenoord

Hrvatski nogometaš Luka Ivanušec upisao je novu asistenciju za Feyenoord.

Luka Ivanušec (Foto:Afp)

Luka Ivanušec asistirao je za prvi pogodak Feyenoorda u gostujućoj pobjedi protiv NEC-a iz Nijmegena (2:3) u susretu 33. kola nizozemske Eredvisie.

Hrvatski nogometni reprezentativac je u 45. minuti susreta proigrao Stengsa koji je doveo sastav iz Rotterdama u vodstvo. U nastavku se NEC dva pua vraćao preko Sana (47) i Hansena (80), no no Minteh (57) i Ueda (87) su ipak osigurali pobjedu Feyenoordu.

Drugi Feyenoord sada ima 81 bod, sedam manje od novog prvaka PSV-a iz Eindhovena koji je na gostovanju kod Fortune iz Sittarda igrao 1:1. NEC je šesti sa 50 bodova.

Josip Šutalo odigrao je svih 90 minuta za Ajax kod kojega su Borna Sosa i Jakov Medić ostali na klupi u 3:0 domaćoj pobjedi protiv Almere Cityja kojom je sastav iz Amsterdama potvrdio peto mjesto. Sva tri gola postigao je Bergwijn (29, 34, 38).

Luka Ivanušec je treću utakmicu zaredom u nizozemskom prvenstvu upisao pogodak ili asistenciju.

VIDEO Hoffenheim izdemolirao fenjeraša: Kramarić sjajan, upisao dvije asistencije

Dagur Sigurdsson ogorčen nakon poraza: "Igrači se moraju pogledati u ogledalo. Nismo spremni za to"

Jeste li vidjeli ovo? Pogledajte izraze lica Modrića i Kroosa nakon skandiranja navijača