Everton zaustavio 'Crvene vragove'

Manchester United nije uspio doći do pobjede na gostovanju kod tradicionalno neugodnog Evertona. Iako su 'Crveni vragovi' poveli golom Fletchera, domaći su izravnali i susret je završio 1:1.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Nakon nekoliko uzastopnih pobjeda, Alex Ferguson se ponovo mora suočiti s gubitkom bodova. Na Goodison Parku, protiv liverpulskog kluba Evertona, United je igrao dobro u prvom poluvremenu, no u nastavku su pali i podjela bodova najpošteniji je ishod ovog dvoboja.

Manchester je do prednosti došao u 27. minuti, kada je Darren Fletcher sjajno realizirao jedno fino dodavanje Ryana Giggsa. Domaći su se probudili tek u drugom poluvremenu, i u 63. minuti preko Fellainija postavljaju krajnji rezultat utakmice.

Fergusonovi glavni rivali igraju sutra: Arsenal u gostima kod West Hama, a Chelsea i Liverpool igraju međusobno na Stamford Bridgeu. Koliki će Unitedov zaostatak biti za vodećima, ovisit će o ishodu tih utakmica.