Eduardo odigrao svih 90 minuta za rezerve Arsenala

Hrvatski nogometni reprezentativac Eduardo da Silva odradio je svih 90 minuta u susretu rezervi Arsenala i Stoke Cityja. Iako nije zabio 'mrtvu' priliku, Dudu je potvrdio kako je potpuno spreman za prave utakmice.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Utakmica na Britannia Stadionu okončana je remijem 2-2 i to nakon što je Jack Wilshere pogodio u 73. minuti (drugi gol na utakmici) unatoč tome što je Arsenal igrao s igračem manje nakon isključenja Marka Randalla šest minuta prije toga.

Eduardo je bio rastrčan, mnogo se nudio i nije bježao od duela, no nije niti uspio poslati u mrežu loptu sa nekih pet metara u situaciji kada je bio sam pred protivničkim vratarom.

Zbilo se to u 40. minuti susreta, u 87. je, pak, postigao gol poništen zbog nedozvoljene pozicije.