Bliski susret Guardiole i Messija: Evo što mu je rekao na poluvremenu

Barcelona je u utorak navečer na minhenskoj Allianz Areni pokazala da je prvi favorit za osvajanje naslova u Ligi prvaka. Iako je poražena od Bayerna s 3:2, Barca je tijekom susreta u potpunosti kontrolirala rezultat...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Bayern je poveo nakon manje od 7. minuta igre, a onda je Neymar s dva pogotka, nakon asistencija Luisa Suareza, kojeg je pak u priliku za gol ili asistenciju gurnuo Lionel Messi, riješio pitanje prolaska već do poluvremena (2:1).

Kada je sudac svirao kraj prvih 45 minuta prema svlačionici su zajedno krenuli trener Bayerna Pep Guardiola i njegov bivši igrač Lionel Messi. Izmjenili su nekoliko srdačnih riječi, a potom je bavarski stručnjak zagrlio svog 'miljenika', kojeg je nakon susreta nazvao 'najboljim nogometašem svih vremena'.

Pogledaj na Twitteru
Greška tijekom preuzimanja Tweet-a. Možda je pobrisan.

"Messi je najbolji igrač svih vremena. Na putu prema svlačionici sam mu rekao da mi je jako drago da se vratio u formu", otkrio je Guardiola.

Mnogi zamjeraju Guardioli upravo tu sentimentalnost koju ima prema Barceloni i Messiju, a ponajviše rečenicu uoči prve utakmice: "Messi je nezaustavljiv. Nijedan sustav obrane ne može ga zaustaviti".

Podsjetimo, 2013. godine Bayern i Barcelona su također igrali u polufinalu Lige prvaka, a tada je strateg bavarskog sastava Jupp Heynckes rekao: "Pronaći ćemo način da zaustavimo Messija". Bayern je nakon dvije utakmice prošao dalje s ukupnim rezultatom 7:0!

Internet se nakon jučerašnje snimke našalio na račun Guardiole i Bayerna, no to je u ova vremena već postala svakodnevnica...