Gripe su davno bile neosvojiva utvrda: Split pobijedila i Krka

Košarkaši Splita doživjeli su i peti poraz zaredom u regionalnoj ABA ligi. U 21. kolu su na Gripama izgubili od Krke sa 71-61...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Ozljede Nikole Vujčića i Filipa Krušlina došle su do izražaja kod "žutih" koji su u posljednju četvrtinu ušli izjednačeni s gostima (47-47), ali u završnih deset minuta je slovenska momčad u potpunosti dominirala, od 49-50 je došla do 62-50 i mirno privela utakmicu kraju. Krki je to deveta pobjeda sezone, dok su Splićani na omjeru 7-14.

U sastavu Mladena Erjavca najbolji je s 20 koševa i sedam skokova bio Toni Dijan, a Vedran Vukušić je dodao 12 poena.

Krku je s 25 koševa predvodio Domen Lorbek, dok je od hrvatskih košarkaša Jure Lalić ubacio 11, a Jakov Vladović četiri koša. (TS)