Varaždin od poraza nije uspio spasiti ni sjajni 'Vuga', Split 'protutnjao' Karlovcem!

U preostale dvije utakmice 3. kola HNL, pobjede su upisali nogometaši Varaždina i Karlovca...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Nakon ispadanja iz Europske lige, nogometaši Varaždina u susretu protiv Zadra tražili su prve ovosezonske prvenstvene bodove. Unatoč brojnim prilikama Varaždinaca, gosti dolaze do prednosti u 30. minuti zahvaljujući pogotku Santinija. Isti je igrač samo četiri minute kasnije povećao prednost na 2:0.

Zadar je od 44. minute igrao s igračem manje nakon isključenja Jonjića. Varaždinci brojčanu prednost iskorištavaju tek ulaskom Davora Vugrinca, koji u 74. minuti smanjuje zaostatak na 2:1. To je bio 123. Vugin pogodak u HNL. Nedostaju mu još četiri da prestigne rekordera Igora Cvitanovića (126 pogodaka).

Furiozni Split lako je prošao kroz Karlovac (3:1). (M.I./Agencija VLM)