Oršić junak Intera: Zaprešićani uzeli bod Lokosima na Maksimiru

Nakon stanke zbog utakmica reprezentacije, nastavljeno je hrvatsko prvenstvo.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

U prvom susretu 25. kola HNL-a Lokomotiva i Inter na Maksimiru su podijedili bodove - završilo je 2:2.

Već u desetoj minuti poveli su Zaprešićani preko svog najboljeg igrača Mislava Oršića, ali u 26. poravnava Dinamov Mario Šitum.

Sredinom nastavka (67. minuta) Mathias Chago donosi potpuni preokret Lokosima, nakon odbijanca Delača (pucao Kramarić), poslije kojeg se činilo da će momčad Tomislava Ivkovića ubilježiti novu pobjedu i odmaći konkurentima u borbi za drugo mjesto.

Međutim, nije tako mislio igrač utakmice Oršić, koji u 89. minuti s desne strane kaznenog prostora donosi vrijedan bod gostima, kojim su se bodovno izjednačili sa Zagrebom.

Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na mobilnih uređaja.