Ovo morate vidjeti

Nogometaši Real Madrida na kontroverzan su način došli do pobjede u gostima kod novog španjolskog prvoligaša Elchea u 6. kolu Primere…

Momčad Carla Ancelottija pobijedila je s 2-1, a odlučujući je gol zabio Cristiano Ronaldo u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Prije toga je Elche izjednačio na 1-1 u prvoj minuti dodatnog vremena golom Richmonda Boakyeja i kad se činilo da će fanatični domaćini doći do boda, sudac Muniz Fernandez je pokazao na bijelu točku za Real nakon naguravanja Carlosa Sancheza i Pepea u šesnaestercu.

Ronaldo je hladnokrvno izveo kazneni udarac i donio tri boda Madriđanima.

Bio je to drugi Portugalčev gol na utakmici, a prvi je postigao u 51. minuti kada je uspješno s 20-ak metara izveo slobodni udarac koji je prije toga sam i izborio. Pronašao je rupu u živom zidu domaćih, provukao loptu koja se odbila od trave i prevarila domaćeg golmana Manua Herreru. Elche je time postao 27. klub u španjolskoj Primeri protiv kojeg je 28-godišnji Portugalac zabio pogodak.

Real je na ovaj način zadržao sao dva boda minusa za Barcelonom i Atleticom protiv kojeg igra u sljedećem kolu.

Spomenimo još da je naš Luka Modrić igrao za ''kraljevski klub'' do 81. minute kada ga je zamijenio Daniel Carvajal.

ELCHE 1-2 REAL MADRID - CR7 25/9/2013 by Bo_ronald