Modrić dobio žuti karton

Senzacija u Granadi: Real izgubio autogolom Cristiana Ronalda!

U 22. kolu Primere Real Madrid gostovao je u Granadi. Umjesto očekivana tri - osvojio nula bodova.

Granada je srušila Kraljevski klub s 1:0 kojem je u 22. minuti utakmice presudio - Cristiano Ronaldo.

Ključni se trenutak utakmice dogodio u 22. minuti kada je korner izveo domaći napadač Nolito koji je prije nekoliko dana došao iz Benfice. Ronaldo je pokušao izbiti loptu glavom ispred Mainza, ali ju je nespretno smjestio iza leđa svoga vratara Diega Lopeza. Postao je Portugalac time prvi napadač Reala koji je zabio autogol još od sezone 1998/99.

Granada 1-0 Real Madrid 02.02.2013 ourmatch.net by ourmatch

Madriđani su u nastavku utakmice imali inicijativu, više su puta pucali po golu, ali nisu stvorili posebno kvalitetne prilike. Ovo im je peti ovosezonski poraz u Primeri i zanimljivo, četvrti na gostovanjima u Andaluziji. Ranije su, podsjetimo, izgubili kod Seville, Betisa i Malage. Ovim je ponovno Mourinhova momčad pružila priliku vodećoj Barceloni da pobjegne na +18, ali i drugoplasiranom Atleticu da stvori sedam bodova prednosti.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real budući da nije bilo suspendiranog Mesuta Özila. U 65. minuti je dobio žuti karton.

Primera, 22. kolo:

Osasuna - Celta 1:0 (Armenteros 55)

Getafe - Deportivo 3:1 (Castro 25, Vazquez 81, Colunga 83 / Pizzi 11 - 11m)

Espanyol - Levante 3:2 (Iborra 41-ag, Stuani 67, Garcia 69 / Ruben 47, Martins 87)

Granada - Real Madrid 1:0 (Ronaldo 22-ag)