Modriću pola sata

Real slavio bez Ronalda: Ancelotti zabrinut zbog ozljede važnog igrača

U posljednjem prvenstvenom susretu ove sezone Real Madrid na Santiago Bernabeuu slomio je bez Cristiana Ronalda u momčadi otpor Espanyola u drugom poluvremenu i upisao je pobjedu 3-1...

Manje zanimljiv današnji dvoboj klubova iz Madrida i Barcelone odigran je kao svojevrsna predigra dramatičnoj završnici i borbi između Barcelone i Atletica za naslov prvaka.

Real Madrid ugostio je na Santiago Bernabeuu Espanyol i upisao je pobjedu 3-1 čime je tradicija nastavljena i Real je 18. put zaredom ostao neporažen na domaćem terenu od Espanyola.

Real Madrid vs Espanyol 3 -1 All Goals Liga... by elencrist007

Domaćin je lomio otpor Espanyola do 64. minute kada je Gareth Bale napokon pogodio mrežu Casille i doveo Real Madrid u vodstvo. Dogodilo se to svega minutu nakon ulaska Luke Modrića u igru umjesto Samija Khedire, a Baleu je asistirao Karim Benzema.

Benzema je vrlo brzo morao napustiti igru zbog ozljede što je razlog za zabrinutost Carla Ancelottija, zamijenio ga je Alvaro Morata koji u 86. i 91. minuti postiže dva pogotka i odvodi Real do pobjede. Espanyol se nakratko vratio u utakmicu kada je u 90. minuti Pizzi smanjio na 2-1, no Morata je odmah odgovorio na drugoj strani. (TS)