Laka pobjeda

Real siguran bez Ronalda i Modrića: Pogledajte fantastičan gol Balea!

Nogometaši madridskog Reala pobijedili su na svom terenu Elche 3-0, u prvoj subotnjoj utakmici 25. kola španjolske Primere…

Privremeno je tako Real dospio na sam vrh ljestvice. Ima tri boda više od Barcelone i Atletica, ali i utakmicu više.

Rutinski je Real upisao nova tri boda u ogledu u kojem je igrao bez Cristiana Ronalda i hrvatskog nogometaša Luke Modrića. Prvi je odrađivao kaznu crvenog kartona, a potonji akumuliranih žutih kartona.

Real Madrid 3-0 Elche (All Goals) 22... by ourmatch

Do 71. minute je bilo čak i neizvjesno, samo 1-0 za Real (strijelac u 34. minuti je bio Illarramendi). No, u 72. je minuti bljesnuo Gareth Bale koji je fantastično opalio s 30 metara i loptu je pospremio pod gredu gostujućih vratiju.

Na kraju je odlična akcija Benzeme i Isca okrunjena pogotkom potonjeg španjolskog nogometaša za konačnih 3-0. (TS)