U euforiji nije primjetio

Šou na Wembleyju: Mandžo izgubio medalju, spasio ga Ribery!

Mario Mandžukić umalo je s Wembleyja otišao kući bez glavnog rekvizita - medalje...

Dok su Bavarci primali trofej i skakali od oduševljenja nakon osvajanja europskog naslova, Mandžukiću je otpala medalja s vrata. Iako on ništa nije primjetio, oko sokolovo imao je Franck Ribery koji mu ju je našao i vratio.

Inače, hrvatski reprezentativac, strijelac Bayernovog vodećeg pogotka u 60. minuti, dobio je vrlo dobru ocjenu 3.5 od uglednog portala Goal.coma.

Bolje ocjene u Bayernu su zaradili samo asistent Mandžukiću i strijelac u 89. minuti za konačnih 2-1 Arjen Robben i vratar Manuel Neuer.

Uz Mandžukića, ocjenu 3.5 u Bayernu su još dobili Javi Martinez i David Alaba.

U Borussiji su najbolje četvorke zaradili vratar Roman Weidenfeller i strijelac jedinog gola iz penala u 68. minuti Ilkay Gündogan. (TS / VLM)