breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
'Raketa' pod gredu

Pogledajte 'bombastičan' pogodak Ronalda: Vratar nije ni trepnuo!

Cristiano Ronaldo postigao je fantastičan pogodak protiv Betisa u Sevilli...

Real Madrid pobijedio je Betis s 5:0 na gostovanju u Sevilli u  20. kolu Primere.

Furiozni Real: Spektakularni golovi i briljantna asistencija Luke Modrića

Strijelci za Real bili su Cristiano Ronaldo u 11., Gareth Bale u 25., Karim Benzema u 45., Di Maria u 61., Morata u 90. minuti.

'Bomba' Ronalda

Ronaldo je kod prvog gola Reala iz punog trka s nekih 18 metara opalio „bombu“ pod gredu, Betisov vratar Andersen nije ni trepnuo. To je 21. pogodak Ronalda ove sezone u Primeri. Andersen se nije pomaknuo ni kod pogotka Balea koji je plasiranim udarcem prebacio živi zid.

Golman Betisa ostao je ukopan na mjestu iako udarac iz slobodnog udarca nije bio osobito snažan i precizan. Iznimno lijep pogodak zabio je i Angel Di Maria rezantnim udarcem s distance.

Modrić asistirao Benzemi

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić od prve je minute u udarnoj momčadi Reala. Modrić je sjajno asistirao Benzemi kod trećeg pogotka Reala.

Real Betis 0-1 Real Madrid (Goal Cristiano... by all-goals