BRAVO, CINDRA!

VIDEO Pogledajte što je Cindrić napravio Nijemcima: Kakva borba za loptu!

Uz sjajnog Kuzmanovića oduševio je i Luka Cindrić.

Od 14:30 Njemačka i Hrvatska igraju bitan dvoboj za Olimpijske igre. U punoj dvorani u Hannoveru Hrvatska je sjajno krenula i povela već 5:1 u desetoj minuti.

Hrvatska je pod novim izbornikom sjajno krenula, borba je krenula od prve minute, a koliko želimo pobjedu i kartu za Pariz pokazao je i Luka Cindrić.

Jedna lopta se odbila u zrak nakon obrane Dominika Kuzmanovića, a onda je Luka Cindrić oduševio suigrače i dodatno ih nabrijao za nastavak utakmice.

Cindrić je skočio za loptom kao najniži na terenu i pobrao ovacije s hrvatske klupe.

U snimci iznad članka pogledajte kako je to izgledalo.

Mario Ruminsky Njemački rukometaš šokirao odlukom: U 26. godini prekida uspješnu karijeru divider

Alfred Gislason Njemački izbornik kritizirao navijače pred ogled s Hrvatskom, smetaju mu - kobasice divider

Vijesti iz rukometa pratite na GOL.hr-u uz ponosnog sponzora hrvatskog rukometa – TELEMACH HRVATSKA