Pogledajte situaciju

VIDEO Zvižduci parali nebo nakon ovog Gvardiolina starta: Domaćini tražili penal, sudac ostao nijem

Hrvatski branič Joško Gvardiol odradio je čitavu utakmicu za Manchester City kod Brightona.

Joško Gvardiol (desno) (Foto: Afp)

Manchester City izdominirao je Brighton (4:0) u zaostalom susretu 29. kola engleske Premier lige. Već na poluvremenu riješili su pitanje pobjednika, no dosta je zavrzlame izazvala situacija s Joškom Gvardiolom u glavnoj ulozi.

Hrvatski nogometni reprezentativac odradio je čitavu utakmicu, prvo je sve nasmijao potezom iz 17. minute kad je uhvatio Kylea Walkera za nos, no u drugom poluvremenu na sebe je navukao bijes domaćih navijača.

Zvižduci su parali nebo nakon situacije iz 69. minute kad je Joao Pedro, napadač Brightona, pao u kaznenom prostoru nakon duela s Gvardiolom. Domaćini su žestoko prosvjedovali, no sudac je odlučio da to nije dovoljno za najstrožu kaznu.

Spornu situaciju možete vidjeti OVDJE.

Joško Gvardiol VIDEO Internet bruji o potezu Joška Gvardiola: Igrači Cityja slave gol, a pogledajte što on radi divider

Luka Ivanušec VIDEO Ivanušec diže formu pred Euro: S ruba kaznenog prostora zabio novi pogodak divider