Dva crvena kartona

VIDEO Chelsea nokautirao Pepov City, prava drama na kraju utakmice!

U derbiju ovog kola Premierlige slavili su gosti iz Londona.

Nogometaši Chelseaja slavili su u velikom derbiju 14. kola Premierlige u gostima kod Manchester Citya s 3:1, pa je momčad Antonia Contea obranila vrh ljestvice.

Veliki trenerski okršaj Contea i Pepa Guardiole pripao je Talijanu, mada je City vodio do 60. minute autogolom Garya Cahila iz 45. minute, a početkom drugog dijela De Bruyne i Aguero su promašili čak tri izrazite prilike za 2:0.

To se Cityu osvetilo, nakon pola sata igre izjednačio je Diego Costa, a u 80. minute je Willian, koji je ušao kao pričuvao, donio prednost momčadi iz Londona. Konačni rezultat postavio je Eden Hazard u 90. minuti za osmu uzastopnu pobjedu nezadrživog Chelseaja.

U sedmoj minuti sudačke nadoknade zbog grubog starta na Davidu Luizu isključen je domaći napadač Sergio Aguero, a u istoj minuti zbog hvatanja Fabregasa za vrat i Fernandinho nakon što su igrači Citya posve izgubili živce. Potom je nastala skoro opća tučnjava, u koju su se uključili i navijači.